No to dobrze,że Rios może grać tylko czy trener go wystawi

Pewnie na środku zagra Diaz z Bunozą.Musimy zepchnąć Arkę do defensywy,żeby nie mieć problemów,bo defensywę mamy bardzo przeciętną.
Ps.Sorry za OT ale kto się zna na komputerach niech mi napisze na priv
