Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 07.08.2010, 20:07
No to dobrze,że Rios może grać tylko czy trener go wystawiPewnie na środku zagra Diaz z Bunozą.Musimy zepchnąć Arkę do defensywy,żeby nie mieć problemów,bo defensywę mamy bardzo przeciętną.
Ps.Sorry za OT ale kto się zna na komputerach niech mi napisze na priv
Odpowiedz cytując