Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DDP
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 07.08.2010, 19:37
Awe napisał(a):Wyświetl post
Jest jakieś info o Bosackim?
– Bartek ma kilkucentymetrową ranę na głowie, która musiała zostać zszyta. Lekarze podjęli decyzję, by na wszelki wypadek, na noc został na obserwacji w szpitalu – powiedział kierownik drużyny Lecha, Łukasz Mowlik.

Najbardziej żenujące w tym wszystkim jest to, że jak Bosacki w karetce opuszczał stadion z trybun leciały gwizdy i skandowanie "wypi$#&laj"! Piłkarsko Widzew może i nadaje się do ekstraklasy, ale kibice to totalny brak ogłady i jakiejkolwiek kultury. Dzicz. Ręce opadają
Odpowiedz cytując