|
A ja bym kupił jakiegoś rozgrywającego do środka pola - jak Legia dała pieniądze na Vrdoljaka, który dziś z Arsenalem całkiem nieźle sobie pomykał(wprawdzie jest defensywnym pomocnikiem, ale potrafi też rozgrywać akcje). Potrzebny nam rozgrywający do środka pola - sprzedałbym Jirsaka, zrobiłoby się wolne miejsce do środka pola i kupiłbym naprawdę klasowego rozgrywającego, bo od niego trzeba budować drużynę.
Ponadto wyrzuciłbym Łobodzińskiego, a w zamian za niego kupiłbym piłkarza a'la Afran Ismaylov. Pewnie jest nie do wyciągnięcia z Karabachu, więc było by miło znaleźć kogoś podobnego. To może być nawet zawodnik Wysp Zielonego Przylądka, byleby tak zapierniczał jak Ismaylov.
|