Billy napisał(a):

Mam nadzieję, że nie zostanę zjechany, ale już się pogubiłem w tym wszystkim.
Jest szansa, że mecz z Polonią Bytom zagramy już na Reymonta ?
|
nikt tego nie wie, Prezydent jest chyba za opcją listopadową czyli raczej cała runda na SS, ZiKiT mydli oczy, że już 4 kolejkę zagramy u siebie. Nie znamy stanowiska Wisły, poczekajmy na info właśnie od Wisły, bo ani ZIkitowi ani Prezydentowi nie ma co już wierzyć, to jest farsa z tymi terminami
aby wszystko jak deklarują było skończone do końca października, musieliby oba place przed 3 trybunami już teraz zacząć wykonywać, na pewno nie wyrobią się w 2 miesiące (zaczynając od września) chyba, że kosztem jakości...masakra, grudzień to opcja optymistyczna....ja stawiam na marzec 2011, przecież wykończeniówka trybuny wschodniej ciągnie się już przeszło 4 miesiące,
dowód - porównajcie fotki ze stanu wschodniej trybuny jak była na etapie obecnie zachodniej.