Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 07.08.2010, 17:52
Zakontraktujmy Simeone, a wraz z nim ze 20 piłkarzy z Argentyny, których nam poleci.
Reszte drużyny wypożyczyć do Kmity i jedziemy z tym koksem