Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)
Offline
#
399
07.08.2010, 17:52
Zakontraktujmy Simeone, a wraz z nim ze 20 piłkarzy z Argentyny, których nam poleci.
Reszte drużyny wypożyczyć do Kmity i jedziemy z tym koksem
Reiro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Reiro
Znajdź inne posty napisane przez Reiro