Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 07.08.2010, 17:43
sztuczność komentatorów nsport mnie przeraża...Wielka legia stawia opór WIELKIEMU ARSENALOWI

heh śmiesznie się to ogląda

Arsenal 5 poprawka 6
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 07.08.2010 o godz. 17:46.
I
Odpowiedz cytując