Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.08.2010, 17:28
zapalony napisał(a):Wyświetl post
chce jutro na lawce zobaczyc sobola, lobo, piotrka brozka, kowalskiego nie chce widziec juz we Wisle w ogole

riosa chce widziec w 1 skladzie koniecznie
Koncert życzeń sobie tutaj robisz?
Odpowiedz cytując