|
Antolovic będzie chyba poważna konkurencja dla Pawelka i Cabaja. Rywalizacja o mianonajgorszego bramkarza będzie zacięta, ale chyba Antolovic bedzie mial przewage, poniewaz jego konkurenci stracili miejsce w podstawowych jedenastkach.
Powód: zjadlem slowo
Ostatnio edytowane przez FredzIo : 07.08.2010 o godz. 17:52.
Bogusław Cupiał napisał(a):
|
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
|
|