Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13490
Stary 07.08.2010, 17:11
Ciekawe kiedy zagramy ten mecz towarzyski z Borussią, o którym była mowa kiedy Błaszczu przechodzil do BVB. A kiedy to było.... Fajniejszą sprawą na otwarcie stadionu byłby taki pojedynek, a nie jakiś tam koncert.
Odpowiedz cytując