Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 07.08.2010, 17:03
Fabiański odpuszcza przy 3 bramce nawet rąk nie wyciągnął
Co do Lecha Bosackiego szkoda bo nikomu takiego wypadku nie życzę ale wynik mnie zadowala oby Wisła jutro zwycięska.
Legia gra dość ciekawą piłkę choć wydaje mi się że Arsenal odpuszcza.
Odpowiedz cytując