Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
7
07.08.2010, 16:38
zapalony
napisał(a):
co z tym Riosem? niech ktos rozwieje wątpliwości czy juz ma ten certyfikat czy nie
Rios ma na 100% wszystkie niezbędne papiery, więc jeśli trener Kulawik będzie go widział w składzie, to nie ma problemu, żeby zagrał.
kozuba92
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kozuba92