Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.08.2010, 15:54
chciałbym żeby Tomasz Kulawik, odstawił od składu nie które nasze "kochane gwiazdeczki"
mam nadzieję że Piotrek Brożek nie zagra, to co on od*******ił w Azerbejdzanie to przechodzi ludzkie pojecie,
chcialbym zeby wystawil mlodego Wilka, Riosa ( oczywiscie jesli juz moze zagrac)
Jirsak,Łobo,Kowalski niech sobie siedza na lawce

Odpowiedz cytując