|
Zapraszam do dyskusji na temat jutrzejszego spotkania z Arką.
I od razu moje zapytanie, czy to pewne, ze Rios jest juz zgloszony wraz ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami i moze jutro zagrac na pewno?
Powód: Rios
Ostatnio edytowane przez zapalony : 07.08.2010 o godz. 15:38.
|