Hehehe, jak przeczytałem pierwszy post, że do Wisły potrzeba kogoś z twardą ręką to od razu mi przyszedł do głowy Janusz Wójcik

Gdyby z jakiegoś powodu Pawełek wrócił do bramki, przynajmniej potrafiłby to dobitnie skomentować
Myślę, że zarówno Larsson jak i Simeone to dobre pomysły, naszym gwiazdkom przyda się ktoś na ławie kto by np. Brożkowi powiedział - "słuchaj ja w tej sytuacji co właśnie zmarnowałeś to bym się najpierw spytał bramkarza, gdzie mam mu to wsadzić, a potem bym to zrobił" - i w takiej sytuacji taki Brożek powinien czuć, że trener mówi poważnie
Żarty na bok, przyda się ktoś kto będzie dla piłkarzy autorytetem, ktoś kto w karierze piłkarskiej osiągnął bardzo dużo, ale jednocześnie trzeba uważać, bo nie każdy dobry piłkarz z automatu staje się dobrym trenerem. Ja bym bardzo chciał zobaczyć na ławce Wisły Larssona, ale pod warunkiem, że ma on jakąś wizję i ma ambicje, aby stać się świetnym trenerem i stale poprawiać swój warsztat.