Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 07.08.2010, 13:43
lucekj napisał(a):Wyświetl post
ale zaraz,zaraz

przeciez 90% forum szydziło z pakietu Sadlok-Sobiech za trochę ponad 1mln euro, powolując się min na mecz z austria, ze sobiech nie mial sytuacji, a sadlokiem krecili, a teraz po jednej glowce z 2 metrow ma byc drugim Lewandowskim?

Aha i jeszcze ze Smolara szydzono, zobaczymy jak chorągwie beda zmieniac sie pod wplywem 15 minutowego wiatru gry, Smolar nie trafi z 2 metrow na pusta- a nie mowilem? on jest bez formy, bez ambicji, dostosuje sie do poziomu ligi bardzo szybko, bo mu na kasie zalezy.

Ten sam Smolarek wali bramke z przewrotki: polowa tych samych co szydzila teraz bedzie pisac: alez technika, alez timing, gosc jest innej bajki, taki by nam sie przydal :]

oj dzieci, dzieci kiedy wy zmądrzejecie?
Ale przecież było jasne że tak się stanie. Moim skromnym zdaniem cena 1 mln euro za 20 letniego reprezentanta kraju, który strzelił w 28 meczach 10 bramek to i tak dosyć skromna suma. Gdyby Sobiech urodził się Chorwatem/Czechem/Słowakiem/Serbem/Węgrem/Białorusinem/Ukraińcem i Wojciechowski by go kupił to ci sami którzy mówili o nim "drewno" "gwiazdka jednego sezonu" etc. piali by z zachwytu jakich polska liga przyciąga wspaniałych graczy. Po prostu defetyzm siedzi w ludziach(co jest poniekąd zrozumiałe) i wszystko co polskie będzie kontestowane. Przez jeszcze długi długi czas

Na temat Smolarka się nie wypowiadam
Odpowiedz cytując