7 kotów napisał(a):

|
Jesli jakims cudem Brozek zagra jutro z Arka, i zagra dobrze, to bedzie to oznaczalo jedno - przeszedl specjalnie kolo meczu z Karabachem, zeby zaakacentowac swoje niezadowolenie z pozycji na ktorej musi grac. A to jest sabotowanie klubu, i naplucie na kolegow z druzyny.
|
Wątpliwe że ma aż tak w głowie narąbane . Sory może ty u siebie na podwórku robisz takie akcje

.
Bo ja osobiście bym nie wpadł na taki pomysł .
---
Co do trenera to widać zarząd podąża dobrym torem , teraz tylko trzymac kciuki ...
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."