Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.08.2010, 13:23
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Jesli jakims cudem Brozek zagra jutro z Arka, i zagra dobrze, to bedzie to oznaczalo jedno - przeszedl specjalnie kolo meczu z Karabachem, zeby zaakacentowac swoje niezadowolenie z pozycji na ktorej musi grac. A to jest sabotowanie klubu, i naplucie na kolegow z druzyny.
Wątpliwe że ma aż tak w głowie narąbane . Sory może ty u siebie na podwórku robisz takie akcje .
Bo ja osobiście bym nie wpadł na taki pomysł .
---
Co do trenera to widać zarząd podąża dobrym torem , teraz tylko trzymac kciuki ...
Ostatnio edytowane przez jachting : 07.08.2010 o godz. 13:27.
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."