Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#742
Stary 07.08.2010, 13:16
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Moze troszke kultury maly chlopku? Skoro jest mowa o stadionie i to zapoczatkowana przez waszych kibicow, to czy widzisz problem by piszacy w tym tamacie kibice Legii dopisali w jednym zdaniu na jakim sa sektorze?
Skoro sa tu kibice Legii i opisza swoje wrazenia na temat stadionu to to co szkodzi napisac tez sektor w ktorym beda?
Moze zbyt wiele od Ciebie wymagam, ale postaraj sie byc bardziej kulturalny przebywajac miedzy ludzmi.
Nie będzie mi człowieczek z Legii pisał co mam robić. Co ty tu w ogóle robisz, robaku? Pozwolić wam siętu zagnieździć to jeszcze i parchy tu wpadną, bo będzie miła atmosfera ŻAL
Ostatnio edytowane przez iq1000 : 07.08.2010 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując