kreseq napisał(a):

Moze troszke kultury maly chlopku? Skoro jest mowa o stadionie i to zapoczatkowana przez waszych kibicow, to czy widzisz problem by piszacy w tym tamacie kibice Legii dopisali w jednym zdaniu na jakim sa sektorze?
Skoro sa tu kibice Legii i opisza swoje wrazenia na temat stadionu to to co szkodzi napisac tez sektor w ktorym beda?
Moze zbyt wiele od Ciebie wymagam, ale postaraj sie byc bardziej kulturalny przebywajac miedzy ludzmi.
|
Nie będzie mi człowieczek z Legii pisał co mam robić. Co ty tu w ogóle robisz, robaku? Pozwolić wam siętu zagnieździć to jeszcze i parchy tu wpadną, bo będzie miła atmosfera

ŻAL