Wyświetl pojedynczy post
mb_1906
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 07.08.2010, 13:02
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Miejcie honor i usuncie sie z druzyny. Panowie Boguski, Lobodzinski, Kowalski, Piotr Brozek, Jirsak - nie zaslugujecie aby ubierac koszulke Wisly.
.
To jest bardzo dobry zawodnik, tylko że on jest lewym pomocnikiem/napastnikiem. Ja to widzę, panowie Borek i Kowalczyk to zauważyli przed meczem z Karabachem, ale kolejni trenerzy już tego nie widzą i wrzucają go na obronę. Równie dobrze Guardiola mógłby wrzucić Messiego na lewą obronę w Barcelonie i narzekać, że nie gra jak Roberto Carlos.