Alez Wy macie problemy .20 lat jeżdziłem na Wisłe zatłoczonymi Ikarusami i nie narezkam .Traktuje to jak element meczu i nie przeszkadza mi to .Jak ktoś chce wygód i komfortu to nie sobie wexmie taryfe i po sprawie . Autem tez się da dojechać bo przeciez nie trzeba parkowac przed samym wejściem . Zresztą jak się zakorkuje pół miasta na kilku meczach to miasto nie będzie miało wyjścia i będą musieli to jakoś rozwiązać .
Co do hort magiko to wydaje mi się że warto próbować i się nei poddawać . Jak to słysze to mnie ciary przechodzą
