|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline
|
#354

07.08.2010, 11:55
|
jason wiślak napisał(a): 
|
Wiem ze zaraz wyskoczysz z argumentem...ze w piewrszym sezonie zdobył tytuł po 8 miejscu...co z tego? Z taką drużyną to i ja bym zdobył.
|
Niewątpliwie.
|
|