Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1238
Stary 07.08.2010, 11:28
Tam jest wszystko przemyślane. Wiedzieli, że nie wyrobią się w tak, krótkim czasie z całym stadionem, to wykończyli perfekcyjnie 3 trybuny. A u nas? Zamiast robić stopniowo trybuna po trybunie, to najlepiej 4 na raz i mecze na R22 na wiosnę.
Odpowiedz cytując