A właśnie pany - co z Chavezem
wydaje się na bardzo obiecującego zawodnika , z jakimś doświadczeniem z mundialu. Jedna gazeta już dawno pisała o jego transferze do nas , mówiąc tylko o formalności testów medycznych. I z tego co wiem to miał już je Honduranin odbyć dawno. Co się z nim dzieję tak naprawdę

Wie ktoś

, bo myślę , że tako piłkarz byłyby realnym wzmocnieniem naszej słabej ostatnio defensywy