Wyświetl pojedynczy post
Rosomak
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: NO(W)A HUTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.08.2010, 10:51
Widzę, widzę...
Widzę też zmieniony symbol, jakim jest biała gwiazda, na herb S.S.A! Symbol białej gwiazdy gromadzi w sobie szereg lat tradycji i historii i sam w sobie jest tradycją i historią, a herb S.S.A jest nowym wymysłem obecnego właściciela klubu. Kto w ogóle tego Pana upoważnił do jakiegokolwiek kombinowania i bezczeszczenia wiślackiej tradycji i historii?

Co do Voigta, podaj źródło informacji, które mówi, iż zezwolił na sprzedanie tego meczu?
Powód: nie zauważyłem edycji przedmówcy
Ostatnio edytowane przez Rosomak : 07.08.2010 o godz. 15:49.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
Odpowiedz cytując