|
Widzę, widzę...
Widzę też zmieniony symbol, jakim jest biała gwiazda, na herb S.S.A! Symbol białej gwiazdy gromadzi w sobie szereg lat tradycji i historii i sam w sobie jest tradycją i historią, a herb S.S.A jest nowym wymysłem obecnego właściciela klubu. Kto w ogóle tego Pana upoważnił do jakiegokolwiek kombinowania i bezczeszczenia wiślackiej tradycji i historii?
Co do Voigta, podaj źródło informacji, które mówi, iż zezwolił na sprzedanie tego meczu?
Powód: nie zauważyłem edycji przedmówcy
Ostatnio edytowane przez Rosomak : 07.08.2010 o godz. 15:49.
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!
|