|
Białej Gwiazdy w herbie SA nie widzisz? A Voigt jak szanował tą historie jak pozwalał na sprzedanie Legii meczu? Gość powinnien mieć trochę samokrytyki, a nie robić syf na Polskę.
Żeby była jasność, rozumiem i sam widzę że jest biała gwiazda zmniejszona i "ginie" w tym herbie ale jest! Nie jest czarna, czerwona niebieska. Jakieś poszanowanie w tym widzę. Sam wolałbym ją adekwatnych rozmiarów wyeksponowaną lepiej. Ale jest.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 07.08.2010 o godz. 10:50.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|