|
Nie pasuje mi młody trener z nazwiskiem co z tego , że będzie np Larrson ? Ok nazwisko ma, wszyscy wiem co osiągnął, ale czy ma na tyle doświadczenia by prowadzić taki zespół jak Wisła ? Będzie taka sytuacja jak z Petrescu , że się uczył na Wiśle trenerki.
P.S: Dla mnie fajnym asystentem był by Andrzej Iwan, wszystko facet widzi. Szkoda, że ma takie problemy osobiste.
|