Witam wszystkich!
Sprawie stadionu i ogólnie Majchrowskiemu przyglądam się od dłuższego czasu i jedno mi się nasuwa: największym błędem jaki Zarząd mioże popełnić jest przejęcie stadionu w momencie kiedy nie będzie w 100% skończony. Jestem w stanie się założyć o całe moje zaskórniaki, że w takim wypadku nie będzie wykończony nigdy! Dlatego ma prośbe do Was, naciskacje na miasto, ale nie na Wisłę, żeby jak najszybciej wrócić. To po prostu nie jest w naszym interesie. Daliśmy radę jeździć do Sosnowca? To damy radę pomęczyć się na Hutniku, rok lub półtora.
W każdym razie, pomijając wybory, nie można sprawy tak zostawić. Dlatego proponuję zgłaszać skargi do NIKu. Może to zrobić każdy, wystarczy podać imię i nazwisko oraz adres. Można to zrobić tutaj:
http://nik.gov.pl/mail_form.php