Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 06.08.2010, 21:04
blanco napisał(a):Wyświetl post
Simeone albo Larsson ? Heh, chyba Was za przeproszeniem pojebało ;] Ludzie z takimi nazwiskami nigdy nie przyjadą pracować do naszego burdelu, zapomnijcie. Polska to już niestety piłkarski trzeci świat.
A Petrescu to nie nazwisko? To są nazwiska które mają piłkarskie CV nie trenerskie więc gdzie mają trenować?
Ja stawiam na Kononowicza