blanco napisał(a):

|
Simeone albo Larsson ? Heh, chyba Was za przeproszeniem pojebało ;] Ludzie z takimi nazwiskami nigdy nie przyjadą pracować do naszego burdelu, zapomnijcie. Polska to już niestety piłkarski trzeci świat.
|
A Petrescu to nie nazwisko? To są nazwiska które mają piłkarskie CV nie trenerskie więc gdzie mają trenować?
Ja stawiam na Kononowicza