czera84 napisał(a):

Ja widzę Michała Czekaja na obronie z Arką.Może akurat Kulawik,który jest trenerem Wisły ME wprowadzi go Chociaż pewnie nie został zgłoszony do Ekstraklasy ale nie wiem jak to jest
|
Jezu tylko nie Czekaj. Przecież on ma zwrotność słonicy ożenionej z nosorożcem.