Pablo84 napisał(a):

|
W pózniejszym czasie będzie zrzutka na stadionie na elementy maskujące te agregaty.Będziecie mieli okazję przyłożyć się do tego, by nasz obiekt był ładniejszy.
|
I co kupią siatki? Taka siatka wygląda dobrze przez 1-2 lata i trzeba wymieniać więc przydałoby się jakieś bardziej długofalowe rozwiązanie, bo takie zakurzone i wyblakłe siatki już widziałem na budynkach. Oczywiście nie wiem jakie to mają być siatki bo siatka siatce nierówna ale trzeba uważać na to co się chce kupić. Osobiście dla mnie ważniejsze jest "zrobienie czegoś" z elewacją niż zasłonienie klimatyzacji która aż tak nie przeszkadza
Dobrym pomysłem mogłoby być zrobienie z tej korony dachu powierzchni reklamowej tylko nie wiem czy te proporcje tego miejsca się na to nadają.