|
Czytajcie dalej onety itp. Wina nie lezy w trenerach tylko w piłkarzach. Spójrzmy prawdzie w oczy jak my chcemy wygrywac z jakimis lepszymi zespolami jak my nie dajemy rady z jakimis rumunami co wiecej oni nas rozklepali całkowicie. Popatrzcie jakby teraz mogłby wygladac sklad jak by nie lapczywosc na pieniadze Obrona : Baszczu,Diaz, Marcelo, Głowacki. Pomoc :Zieniu Mały Sobol Garguła W ataku zalozmy ten Brozek i Zurawski. A jak my cchemy grac w obronie z probami ustawienia Diaza na stoperze z Kowalskim ktory spadl wraz z Piastem do 1 ligi. Z taka obrona to ja bym sie dal grac w naszej ekstraklasie a co dopiero w pucharach. I powiem wam jedno nie wazne kto przyjdzie jako trener za rok bedzie dokladnie to samo moze nawet z jeszcze gorszym przeciwnikiem jak Szawle, oczywiscie jesli w tym sezonie nadazy nam sie okazja grania w pucharach ;]
|