Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
33051
06.08.2010, 18:16
Na zdjeciach z treningu jest, wiec raczej sie nie rozmysli, bo jesli mialby to zrobic to jzu by go u nas nie bylo.
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02