Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 06.08.2010, 17:27
Ja bym zatrudniła trenera który zwolnił Kasperczaka
Niemiec albo anglik, nie musi być z najwyższej klasy rozgrywkowej. Byle nie młody - na dorobku.