pan Dudi napisał(a):

|
Podniecasz się Glikiem, za którego Palermo zapłaciło ok 1 mln € tylko dlatego, że poszedł do Palermo, nie? Widziałeś go w lidze? Zachwycił Cię czymś? No właśnie. To, że ma dobrego managera, nie znaczy, że jest dobrym piłkarzem. Zobaczymy, gdzie będzie ten Glik za pół roku. Obstawiam, że pójdzie śladami Matusiaka.
|
Widziałem, go w paru spotkaniach i nie zawiodłem się na nim. Miał gorszych partnerów i tyle. Obrońca nie musi zachwycać tylko ma być skuteczny i pewny w swoich poczynaniach.
Poza tym ja pisałem o Gliku już pod koniec tamtego sezonu.
Ale to oczywiście jest przypadek, że Glik ma wielkie szanse grać w pierwszym składzie. Bo trener mówi o nim w samych superlatywach. Pewnie mu to menadżer załatwił...
Ja Ci proponuje, żebyś poszedł śladami Nostradamusa.