Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33048
Stary 06.08.2010, 17:16
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Podniecasz się Glikiem, za którego Palermo zapłaciło ok 1 mln € tylko dlatego, że poszedł do Palermo, nie? Widziałeś go w lidze? Zachwycił Cię czymś? No właśnie. To, że ma dobrego managera, nie znaczy, że jest dobrym piłkarzem. Zobaczymy, gdzie będzie ten Glik za pół roku. Obstawiam, że pójdzie śladami Matusiaka.
Widziałem, go w paru spotkaniach i nie zawiodłem się na nim. Miał gorszych partnerów i tyle. Obrońca nie musi zachwycać tylko ma być skuteczny i pewny w swoich poczynaniach.
Poza tym ja pisałem o Gliku już pod koniec tamtego sezonu.
Ale to oczywiście jest przypadek, że Glik ma wielkie szanse grać w pierwszym składzie. Bo trener mówi o nim w samych superlatywach. Pewnie mu to menadżer załatwił...
Ja Ci proponuje, żebyś poszedł śladami Nostradamusa.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 06.08.2010 o godz. 17:21.
Odpowiedz cytując