Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5527
Stary 06.08.2010, 15:09
Dnipro to trudny los. Dla mnie zespół mocniejszy niż Sparta. Już lepiej by było AEK lub Getafe to przynajmniej z kontry by grali i odpaść z nimi mniejszy wstyd, a tak przeciwnik nie medialny, akcent meczowy rozłoży sie pół na pół, a że Dnipro piłkarsko mocniejsze to dwia razy skończy się skromnymi przegranymi. Pamiętam jak te Dnipro GKS-owi czwórke w Bełchatowie bez wysiłku wrzuciło.

Fajny mecz się szykuje Austria-Aris ciekawe kto mocniejszy sie okaże.
Ostatnio edytowane przez Baala : 06.08.2010 o godz. 15:13.
Odpowiedz cytując