|
Markus nie siej paniki,aż tacy "mądrzy" to u nas nie są...
Tormenthor-Kowalski jest wg mnie dużo gorszy od Jacka Matyji, może tylko pomarzyć o przeciwnikach z jakimi mierzył się Jacek M.
Tak czy siak wyrwanie dwóch najważniejszych ogniw z obrony (a nawet 3) jest karygodne,ale i tak Azerów przejść powinniśmy.
Ostatnio edytowane przez yoda79 : 06.08.2010 o godz. 14:56.
|