Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
Od: 12.2006
Offline
#
2222
06.08.2010, 13:26
Skorza przynajmniej przyznal sie ze popelnil bad a ta ku..wa masakra.
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!
W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W
aadrian321
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aadrian321
Znajdź inne posty napisane przez aadrian321