Wyświetl pojedynczy post
aadrian321
Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2220
Stary 06.08.2010, 13:25
Cytat:
- Do czego to Wam potrzebne? Że Kasperczak nie strzelił karnego? Kasperczak popełnił jeden czy drugi błąd? Przestańcie. Dlaczego mówimy "co dalej z Kasperczakiem?"? Pytajmy "co dalej z Wisłą?"!
Ciota bez honoru...!!!
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!

W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W