Cytat:
|
- Do czego to Wam potrzebne? Że Kasperczak nie strzelił karnego? Kasperczak popełnił jeden czy drugi błąd? Przestańcie. Dlaczego mówimy "co dalej z Kasperczakiem?"? Pytajmy "co dalej z Wisłą?"!
|
Ciota bez honoru...!!!
PRZECIEŻ TO PROSTE KTO DUMĄ JEST W POLSCE !!!
W*I*S*Ł*A K*R*A*K*Ó*W
|