Gwiaździsty napisał(a):

Z tym ubieganiem to już staje się tradycyjny PR. Przedtem tez ubiegli chyba Ajax kupując Tybuconkizę czy jak mu tam. Sparta do dzisiaj pewnie nie wie, że go chciała. 
Takie opowieści to można w kapcie włożyć.
P.S. Jak by go Sparta faktycznie chciała to nie przyszedłby do takiego bagna.
|
Jarabica to nie taki ogórek jak myślicie. U siebie w kraju ma dobrą opinię, a Sparta mogła sie nim interesować, wszak dzień po tym jak strzelił zwycięską bramke Prażanom, pojechał na testy do Pasów.