piotrekwrd napisał(a):

ohoo Karabach gra z B. Dortmund ;D
ciekawie...
|
Kuba pomści Wisłę...

....a Amica gra z Dnipro.....Super po prostu...A wszyscy mówili ze Wisła i tak byy nie przeszła 4 rundy...A tak te kuchenki awansuja, dostaną zastrzyk kasy i znowu cala Polska będzie piała z zachwytu nad wroniecką ekipą....Nie przeżyję tego...Trzeba im w lidze natłuc!!!!