Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33026
Stary 06.08.2010, 13:07
piotrekwrd napisał(a):Wyświetl post
ohoo Karabach gra z B. Dortmund ;D
ciekawie...
Kuba pomści Wisłę.......a Amica gra z Dnipro.....Super po prostu...A wszyscy mówili ze Wisła i tak byy nie przeszła 4 rundy...A tak te kuchenki awansuja, dostaną zastrzyk kasy i znowu cala Polska będzie piała z zachwytu nad wroniecką ekipą....Nie przeżyję tego...Trzeba im w lidze natłuc!!!!
Odpowiedz cytując