|
Chyba was pogięło nie tędy droga !! Żadne limity nic tu nie zmienią a nawet zwiększą szmaciarstwo Polaków bo dodacie im ekstra powód " ja i tak będę grał bo więcej zagranicznych nie może". Dopóki klubu nie zrozumieją że wychowankowie są tańszym i pewniejszym sposobem na przyszłość dopóty nie będzie żadnej zmiany na plus. I to musi zajść płynnie a nie po przez głupi przymus.
|