|
Najlepszym transferem Wisły byłby Dan Petrescu. Myślę, że nie ma w historii Wisły trenera, który mistrzostwo przegrał, a tak się go dobrze pamięta.
Według mnie Dan chciałby przyjść do polskiej ligi. Ma tu niezałatwione sprawy. Widzi, że stadiony się budują, rozwijają. Tak przy okazji, to jak oglądam zdjęcia różnych stadionów to ten przy Reyomnta mi się dużo bardziej podoba od popularnych opon.
Dać Danowi 2 lata na zbudowanie drużyny, niech się stawiają Brożki i Boguskie, to ich wyrzucić z klubu. A płacić duże pieniądze tym , którzy dają z siebie wszystko.
|