|
Ależ bym się cieszył, jakby przyszedł Petrescu.
Byłem i jeszcze jestem jednak zwolennikiem Kasperczaka. Chociaż zaczyna mnie u niego wnerwiać, to czego nie mogłem ścierpieć u Skorży - idiotyzmów w ustalaniu składu i beznadziejnych zmian. I to według mnie zdecydowało o odpadnięciu z Karabachem. Trzeba jednak powiedzieć, że Skorża miał o wiele lepszą sytuację, bo w defensywie mieliśmy bogactwo. A to, jak teraz perfidnie sprzedano dwóch, jedynych klasowych piłkarzy to jakiś skandal!
|