Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2214
Stary 06.08.2010, 12:20
Ależ bym się cieszył, jakby przyszedł Petrescu.

Byłem i jeszcze jestem jednak zwolennikiem Kasperczaka. Chociaż zaczyna mnie u niego wnerwiać, to czego nie mogłem ścierpieć u Skorży - idiotyzmów w ustalaniu składu i beznadziejnych zmian. I to według mnie zdecydowało o odpadnięciu z Karabachem. Trzeba jednak powiedzieć, że Skorża miał o wiele lepszą sytuację, bo w defensywie mieliśmy bogactwo. A to, jak teraz perfidnie sprzedano dwóch, jedynych klasowych piłkarzy to jakiś skandal!