Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13449
Stary 06.08.2010, 10:10
noz tym stadionem od poczatku jaja byly widac ze nie maja pojecia o budowie stadionu ludzie ktorym to pwierzono..
tylko nie mowcie o stadionie sraxy niech go sobie w du@@ wsadza ale o nasz trzeba zadbac bo mysla ze moga fuszere zrobic i bedzie wspaniale ch@@ im w du@@ przepraszam za slownictwo ale jak tu sie nie denerwowac gdy widac ze jedni sa traktowani tak jak powinni anas ..
Odpowiedz cytując