Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33001
Stary 06.08.2010, 09:35
Proud napisał(a):Wyświetl post
asysta i gol to co? nieudane zagrania?


Mi osobiście Rafał działa na nerwy swoją miękkością w grze. Przydałaby się Mu siłownia.
i TECHNIKA.


Nie ma co już płakać, należy pamiętać:

bezwzględny bojkot w niedziele!

Dwa jak za rok załapiemy się do pucharów i znowu będzie 14 chłopów na zgrupowaniu plus transfery LAST MINUTE to będzie TO SAMO, więc przestancie się łudzić.

Pisałem sto razy (jak nei wierzycie to sobie zobaczcie) że Levadia TO NIE BYŁ PRZYPADEK.

Wszyscy ponoszą winę za obecny stan. Zarząd za sprzedanie dwójki najlepszych stoperów w lidze, nie potrafił zastąpić wspomnianej dwójki wartościowymi graczami na czas, brak jakichkolwiek struktur i baz treningowych (ale to już problem od 15 lat).

Jeśli wierzyć Basałajowi to ma się to zmienić, na przyszły rok (jak Cupiał nie zmieni planów) być może będziemy mieć piłkarzy którzy BYLI obserwowani itd...

Jak tego nie będzie to tak jak pisałem na początku KAPLICA.

(to są problemy z którymi borykamy się od lat, ale kiedyś mieliśmy piłkarzy z UMIEJĘTNOŚCIAMI więc jakoś to uchodziło na sucho pomimo kilku wpadek i paru wystrzałów)
Odpowiedz cytując