Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33000
Stary 06.08.2010, 09:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Marcelo jak chciał dodatkowo trenować to Skorża z Janasem zdębieli. Z powodu tego, że któryś z nich musiał poświęcać dodatkowo swój wolny czas. I w końcu wymyślili żeby chłop chodził na siłownię.

a nie czasem sam trenował?, czasem miał do treningów Cebanu

Palijić jak do nas przyszedł to sam stwierdził że w niemczech są o wiele cięższe treningi
to samo powiedział jeden z byłych młodzieżowców Polonii W. bodaj francuz

a wczoraj pojedynków 1 na 1 było jak na lekarstwo, rzadko kto przez pierwszą godzien brał grę na siebie, oddawali piłkę kiedy tylko niebezpieczny Azer się zbliżał
Odpowiedz cytując