Wyświetl pojedynczy post
daniel123
Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32992
Stary 06.08.2010, 07:42
Brożek to się aż odsuwał żeby tylko piłka go nie dotkła,jego brat Paweł znowu jak zobaczył widmo ławki rezerwowej to po wejściu na murawę w końcu wziął się za robotę,okienko transferowe wciaz otwarte,znaleźć frajera jak tylko się da na braci Brożków,Diaza,Jirsaka i Sobolewskiego,kapitan co dobry mecz rozgrywa raz na pół roku.Wilk wcale gorzej nie zagrał,przynajmniej nie bał się zablokować strzału na bramkę,Jirsak myślałem że to Skorża nic z Niego przy taktyce'na dzide 'zrobić nie potrafił tak teraz wiem że on już tak gra,o chaotycznym Diazie nie wspominając.Paru gwiazdorów pobierający pieniądze z klubowej kasy od paru lat,pierw Petrescu,Okuka,Skorża,teraz prawdopodobnie Kasperczak będą tak kolejnych zwalniać,do reszty pretensji nie mam,nowi potrzebują czasu.Ciekaw jestem jak wygląda sprawa z Chevezem,coś temat upadł,i czy potrzebne dokumenty załatwił już Rios z Bunoza,by w niedziele żadnego z Brożków na murawie nie zobaczyć.
Odpowiedz cytując