Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32988
Stary 06.08.2010, 07:27
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Wiecie jak jest prawdziwy problem i co najbardziej boli? Że od lat trzon zespołu stanowili tacy gracze jak Głowacki, Sobolewski, Brożki,Zieńczuk, Baszczu, można powiedzieć że Boguski. I o to ci gracze są coraz starsi, gorsi lub odchodzą. Oni swym doświadczeniem pchali nas do Mistrzostw w ostatnich latach. Teraz się wykruszają....a nie widać następców!!! Tylko nie takich jak przeciętni Kowalski czy jeszcze inni...tylko takich ktorzy przez następne lata wykonają taką robotę jak poprzednicy. Też będą pchali zespół do przodu.
Kiedyś mieliśmy kapitalną pake, jak grał Szymek, Uche, Franek. Spójrzcie ze my od tamtego czasu nie mielismy tak dobrego rozgrywającego, a na miejsce Kalu przez dwa lata Błaszczu grał. A potem ciągle w dół. I tu wychodzi na to ze 85 % niepowodzeń to zła polityka transferowa, personalna i tak jest wniosek....

Zła polityka personalna tylko gdzie znaleźć piłkarzy na miarę tych z Wisły 2002-2003 !!!

Takich w Polsce nie ma bo wyszkolono same pseudo talenty . Odważnie trzeba powiedzieć to jest bagno !!!
Na zagranicznych o klasie tych co mieliśmy z kontraktami potrzeba by jakieś 10-17 milionów euro !!!! . Skąd taką kasę wziąść!!!! Po prostu takie pokolenie jest co coś tam ugrało kiedyś w naszej lidze i myślało że na tak zwanej opinii będzie lać na luzie Azerów Estończyków to się skończyło !!!!!!!!!.
Polska liga nigdy nie będzie mieć kasy na dobrych graczy z zagranicy ... Można od przypadku trafić jednego dwóch ale przede wszystkim trzeba umieć w kraju wyszkolić dużą ilość piłkarzy . Niestety przegonił nas już Azerbejdżan każdy widział jak klepią piłką to nie jest przypadek oni nauczyli się ładnej kombinacyjnej gry popartej dobrą taktyką i dobrym przygotowaniem kondycyjnym.
Borinho
Odpowiedz cytując