Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32984
Stary 06.08.2010, 07:06
Cannavaro napisał(a):Wyświetl post
Ale jak z Szawlami grał zaj**** na pomocy to było OK... A teraz go Kasperczak źle ustawił to "papa"?
Smiem twierdzic, ze Brozek zagral tak specjalnie.
Zeby pokazac: “Bede gral w pomocy lub a ataku, albo radzicie sobie sami”

Mecz z Litwinami to juz prehistoria.
“Jestes tak dobry, jak twoj ostatni mecz” .



Brozek to sabotazysta. I tylko jego dyscyplinarnie bym usunal.
Reszta do wylotu bo prezentuje katastrofalny poziom.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując