Cannavaro napisał(a):

|
Ale jak z Szawlami grał zaj**** na pomocy to było OK... A teraz go Kasperczak źle ustawił to "papa"?
|
Smiem twierdzic, ze Brozek zagral tak specjalnie.
Zeby pokazac: “Bede gral w pomocy lub a ataku, albo radzicie sobie sami”
Mecz z Litwinami to juz prehistoria.
“Jestes tak dobry, jak twoj ostatni mecz” .
Brozek to sabotazysta. I tylko jego dyscyplinarnie bym usunal.
Reszta do wylotu bo prezentuje katastrofalny poziom.