Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3342
Stary 06.08.2010, 00:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Napiszę krótko: czy ty zdajesz sobie sprawę, że są na tym forum kibice interesujący się piłką od kilkunastu-kilkudziesięciu lat, którzy takich bajek zwyczajnie nie kupują? Poczytaj sobie wypowiedź prezesa dowolnego słabego bądź w kryzysie klubu a usłyszysz to samo: "To jest nowy zespół, budujemy go na" - i tu pada zwykle jakaś odległa data.
Najświeższym przykładem niech będzie Legia, która budowała, budowała aż trzeba było w końcu wszystko rozpirzyć i zaczynać praktycznie od zera.

Nie da się BUDOWAĆ zespołu w oparciu o słabych piłkarzy, nie da się budować zespołu na wypożyczanych na rok zawodnikach na których w większości nas pewnie nie stać. W ogóle, "budowanie zespołu" to zwykły kit w naszych warunkach, gdy odejść może każdy i w dowolnym momencie, byle kasa się zgadzała.

Prawdziwe zespoły ewoluują. Wymienia się w nich poszczególne elementy dbając o to, żeby następcy mieli czas na wdrożenie się w drużynę oraz o konkurencję w składzie. U nas mamy chaos i kompletną amatorkę. W dwa tygodnie rozpieprza się obronę którą odbudowywać będziemy nie wiadomo ile. Biorąc pod uwagę fakt, że od momentu odejścia Szymkowiaka nie mamy rozgrywającego, a ostatnim naszym przyzwoitym skrzydłowym był Zieńczuk potrzeba specjalnego usposobienia żeby w takie bzdury nie tylko wierzyć, ale jeszcze publicznie je głosić.

To jest bajeczka dla dzieciaków wierzących, że jest jakikolwiek przemyślany plan przebudowy, w którym jakimś cudem mieszczą się masowe testy parapiłkarzy z czwartej ligi chińskiej.
Nie znam większego pesymisty od ciebie. Wszystko jest złe, wszystko jest do dupy..